Nowości

Warto śledzić nowości Memo Calendars.

Co roku wzbogacamy naszą ofertę o rynkowe nowości oraz atrakcyjne, w pełni autorskie projekty kalendarzy i notesów. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe pomysły. Wiele z nich to innowacyjne projekty, które zrewolucjonizowały rynek i na stałe weszły do branżowego kanonu. Dziś Memo Calendars wyznacza nowe trendy, także w nowoczesnym świecie kalendarzy i notesów multimedialnych.

Format B5

wymiar bloku 168x240 mm
papier biały offset 80 g
ilość stron 156
układ tydzień na 2 stronach

Format A5 (węższy A5)

wymiar bloku 130x205 mm
papier biały offset 80 g
ilość stron 156
układ tydzień na 2 stronach

Kieszonka duża (podręczna)

wymiar bloku 110x160 mm
papier biały offset 80 g
ilość stron 156
układ tydzień na 2 stronach

Format A5

wymiar bloku 145x206 mm
papier biały offset 80 g
ilość stron 156
układ tydzień na 2 stronach

Kieszonka duża (podręczna)

wymiar bloku 110x160 mm
papier biały offset 80 g
ilość stron 156
układ tydzień na 2 stronach

Link A5

Whitelines(R) Link to hybryda fizycznych oraz cyfrowych notatek
Notatnik Link A5

Notatnik Link A5 w giętkiej oprawie. Whitelines(R) Link to hybryda fizycznych oraz cyfrowych notatek łącząca Twój notatnik ze smartphonem. Whitelines(R) Link ułatwia pozyskanie, zapisanie oraz dzielenie się notatkami za pomocą specjalnych, darmowych aplikacji dla iOS jak i dla Androida. Właściwości: giętka oprawa, gumka, kieszeń Accordeon z tyłu, 80 perforowanych kartek (90g/m2). Dołączone pudełko upominkowe. Wzór zastrzeżony. Papier laminowany.

Długość: 21 cm
Szerokość: 16 cm

Link A5 - Whitelines®

Link A5 - Whitelines Link(R)
Link A5 - whites line

Jak używać Whitelines Link®

  1. Pobierz aplikację Whitelines Link®
  2. Umieść całą stronę notesu w kadrze
  3. Aplikacja automatycznie skanuje notatkę.
  4. Zaznacz odpowiednią ikonkę aby wysłać notatkę e-mailem, wgrać na dropbox lub evernote

Memo

Notes Memo

Memo
to coś więcej niż notes
Po notes sięga się dużo częściej niż po kalendarz. Można w nim zanotować dowolną informację. Opatrzony rocznym kalendarzem, z dużą ilością miejsca na notatki, staje się jeszcze bardziej praktyczny. Notesy Memo to również doskonałe nośniki reklamy, aktualne przez cały rok, bardzo poręczne, a dzięki autorskiemu wykonaniu, jedyne w swoim rodzaju, dostosowane do indywidualnych potrzeb

Oprawy
w dowolnej kolorystyce i formie
Do wyboru wiele wariantów opraw, twardych i miękkich, z dowolnym opracowaniem graficznym, by w ciekawy i atrakcyjny sposób promować Państwa ofertę.
Oprawę możemy wykonać z dowolnego materiału. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wzorami tłoczeń.

Memo2

Memo kalendarz i notes

Środki
nie tylko eleganckie, ale też praktyczne
Notatnik z numerowanymi stronami oraz spisem treści, który pozwala w prosty i przejrzysty sposób porządkować wprowadzane informacje. Zawiera również kalendarz, dzięki czemu stanowi praktyczne narzędzie do planowania każdego dnia pracy.
Projekt w pełni zindywidualizowany. Elementy graficzne, znakowanie, wszystko przyporządkowane Państwa potrzebom, by jak najefektywniej promować markę.

Wkładki
promujące ofertę w najlepszym momencie
Na specjalne życzenie możemy dołączyć do notesu specjalne wkładki, promujące konkretną ofertę. Notes to nośnik reklamy aktualny przez cały rok, więc warto uwzględnić w nim sezonowość oferty. Na pewno są produkty, które lepiej sprzedają się w danym sezonie. Odpowiednio zaprojektowany notes może o nich przypomnieć w najlepszym ku temu momencie.

 

Bądź zawsze i wszędzie na bieżąco ze wszystkim!

Kalendarze multimedialne

Pisz, notuj, dziel się swoimi planami i informacjami ze znajomymi. Wystarczy jedno kliknięcie, by zaplanować cały plan dnia lub zanotować najważniejsze informacje ze spotkania. Wszystko, czym się podzielisz z innymi, będzie sygnowane Twoją marką, pracując na jej nowoczesny, profesjonalny wizerunek. Przekonaj się jakie to proste. Dla Ciebie możemy zamienić Twój papierowy kalendarz w wersję elektroniczną, która będzie aktualna również za rok, dwa lata, już zawsze!

Twój ulubiony kalendarz i notes w Twoim telefonie, tablecie, komputerze…

kalendarze multimedialne

Opracowywane na wszystkie platformy oraz urządzenia przenośne i stacjonarne, tworzone od podstaw, by sprostać wszystkim wymaganiom Klientów, całkowicie indywidualne i spersonalizowane, a przez to bardzo intuicyjne i proste w obsłudze, stanowią idealne połączenie klasyki z nowoczesnością. Kalendarze i notesy jeszcze nigdy nie były tak wygodne i praktyczne. Multimedialna oferta Memo Calendars ułatwi Państwu pracę i nada marce nowoczesny wizerunek.

TERAZ KAŻDY ZOBACZY TWOJE LOGO

Jesteśmy przekonani, że ta nowoczesna i kreatywna forma prezentacji logo z pewnością przyczyni się do lepszej promocji Państwa oferty i korzystnie wpłynie na budową wizerunku Państwa marki. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z najnowszą ofertą Memo Calendars.

Na specjalne życzenie możemy Państwu  zaproponować jeszcze więcej atrakcyjnych rozwiązań z wykorzystaniem tłoczeń i naklejek. Przygotujemy również wizualizację projektu stworzonego pod markę, by mogli Państwo docenić potencjał drzemiący w indywidualnych oprawach Memo Calendars. Zapraszamy!

OPRAWY Z TŁOCZENIEM I NAKLEJKĄ

OPRAWY Z TŁOCZENIEM I NAKLEJKĄ

Idealna oprawa powinna być atrakcyjna i trwała, a do tego umiejętnie eksponować to, co najważniejsze, czyli Państwamarkę. Specjaliści Memo pomyśleli o wszystkim. Przedstawiamy oprawy, na których można wykonać głębokie tłoczenie i umieścić w nim specjalną, opracowaną na wymiar naklejkę.

To idealna forma ekspozycji Państwa logo. Lśniąca, delikatnie wypukła naklejka jest wyjątkowo trwała i efektowna. W atrakcyjny sposób wyróżnia się na tle matowej, miłej w dotyku oprawy. Oferta obejmuje także wiele innych wariantów kolorystycznych. Na życzenie możemy również zaproponować Państwu inne kształty naklejek oraz dodatkowe tłoczenia.